• Darmowa dostawa od 199zł
  • Pomożemy w zakupie
  • 30 dni na zwrot
  • Szybka realizacja
  • Największy wybór

Kanały wentylacyjne – oferujemy sprawdzone rozwiązania

Sprawność systemu wentylacji w dużej mierze zależy od jakości przewodów wentylacyjnych. Proponujemy kanały wentylacyjne wykonane z materiałów niepalnych – sprzedajemy kanały wykonane z PCV oraz aluminium powlekanego poliestrem. Proponowane przez nas produkty są także odporne na uszkodzenia mechaniczne i rozerwania. Ponieważ pochodzą one od sprawdzonych producentów (np. firmy Ventika), jesteśmy pewni ich jakości.

Oferujemy przewody wentylacyjne o różnych wymiarach. W sprzedaży mamy kanały o długości od 50 do 1 000 cm oraz o średnicy od 100 do 200 mm. Dzięki bogatej ofercie dostarczamy odpowiednie produkty każdemu inwestorowi, który przystępuje do montażu systemu wentylacji w obiekcie mieszkalnym lub komercyjnym.

Pomagamy wybrać odpowiednie przewody wentylacyjne

Ponieważ zajmujemy się sprzedażą elementów wchodzących w skład systemu wentylacji, pomagamy w wyborze przewodów wentylacyjnych. Klientów, którzy mają wątpliwości lub potrzebują pomocy technicznej, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Podpowiemy, które kanały wentylacyjne są elastyczne, pomożemy również w określeniu średnicy kanałów przeznaczonych do wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Obok kanałów wentylacyjnych mamy także inne elementy wchodzące w skład systemu wentylacji, np.: centrale wentylacyjne, tłumiki akustyczne, kształtki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne i nawiewniki.

Kanały wentylacyjne

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl